ZAPOMNĚLI JSTE HESLO?

O společnosti Tempora

Kvalitní vstupní suroviny, moderní technologie výroby, poctivě odvedená práce našich kovářů a zámečníků,
a k tomu samozřejmě bezúdržbová povrchová úprava plotů a branek. Přesně to jsou požadavky splňující moderní design oplocení 21. století.

Společnost Tempora je českou jedničkou ve výrobě tahokov, hliníkových a kovaných plotů.
Specialista na oplocení nejen pro Pardubicko, Hradecko a Prahu, ale i celou Českou a Slovenskou republiku.

Nový plot krok za krokem

Cenová nabídka do 24 hodin

Zaujalo Vás oplocení české společnosti Tempora fences? Ať už jste o nás slyšeli od spokojených zákazníků nebo navštívili vzorkové prodejny v Praze, Brně nebo východních Čechách, kontaktujte nás a my Vám do 24 hodin zašleme zdarma nezávaznou cenovou nabídku. Předem nic neplatíte.
Máte vybraný plot? Spočítáme Vám jeho cenu.

Individuální výkresová dokumentace

Po potvrzení objednávky k Vám přijedeme a oplocení zaměříme, vymyslíme technická řešení a zpracujeme přesnou výkresovou dokumentaci. Připravíme dokumentaci stavební připravenosti (elektroinstalace, videotelefony, zabudované schránky, elektrické zámky apod.) Nově nabízíme na vyžádání také vytvoření unikátní vizualizace oplocení.

Technologie výroby plotů a branek

Oplocení z tahokovu vyrábíme v Tempora fences moderní technologií, která spočívá v jedinečném systému výroby a následné kompletaci tahokovu do rámů až po úplné povrchové úpravě za pomoci speciálních nýtů (schváleno pro Tempora fences ČVUT Praha). Naše oplocení se tak může pochlubit dokonalou povrchovou úpravu ve skrytých místech a spojích.


Kované oplocení vyrábíme ručně v naší kovářské dílně a každý kovaný plot i brána je jedinečný originál a reprezentativní prvek každého domu.


Nedílnou součástí značky Tempora jsou dále hliníkové ploty a brány. Díky vynikajícím vlastnostem hliníku, dokonalé výrobní technologii a precizní povrchové úpravě se jedná o dostupný luxus pro váš dům nebo firmu.

Montáž oplocení po celé ČR do 1 dne

Naši profesionálně vyškolení montážní pracovníci provedou odbornou montáž oplocení, zaškolí vás v ovládání pohonů příp. ostatních součástí elektroniky, kterou si objednáte.
Většina montáží netrvá více než jeden pracovní den.
Montáže bran a plotů provádíme po celé České republice i Slovensku.


Servis plotů a branek

Instalací plotů či brány naše práce pro Vás nekončí. Provádíme záruční i pozáruční servis plotů Tempora a pohonů Somfy.

Záruční podmínky oplocení Tempora fences

Základní záruční doba činí 24 měsíců. Záruka platí od převzetí objednávky na základě předávacího protokolu a dodržení doporučených podmínek řádné péče. Uplatnění záruky se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.


Nad rámec základní záruční doby poskytujeme rozšířenou záruku plotů a branek následovně:
V celkové délce trvání 5 let ode dne převzetí díla na pohony značky Somfy a v celkové délce 10 let na korozi ostatních součásti objednávky (ploty, brány atd.) ode dne převzetí díla. Podmínkou je každoroční garanční prohlídka plotu či brány naším servisním technikem (objednaná
a hrazená objednavatelem).

Máte už plot vybraný?

Spočítáme Vám jeho cenu.

  Sledujte nás na Facebooku